Team HME Import Agency

Team

Sales

Peter Kerkhoff
Interior Planning & Design
Office +31 (0)77 387 26 81
Mobile +31 (0)6 47 32 63 98
Email pkerkhoff@hmergonomics.com
Website www.peterkerkhoff.nl
Tamara Dijkshoorn
Dealer Manager
Office +31 (0)77 387 26 81
Mobile +31 (0)6 19 99 76 64
Email TDijkshoorn@hmergonomics.com

Marketing and Communication

Linda Cupers
Marketing and Communication Manager
Office +31 (0)77 387 26 81
Email lcupers@hmergonomics.com
Rick Nabben
Customer Service Assistant
Office +31 (0)77 387 26 81
Email rnabben@hmergonomics.com

Finance

Eric Hanssen
Controller
Office +31 (0)77 308 15 30
Email finance@hmergonomics.com

Logistics, Maintenance & Care

Allan Logtens
Office +31 (0)77 308 15 32
Email alogtens@hmergonomics.com
Jhon van den Goor
Logistic Services
Office +31 (0)77 387 26 81
Email jvandengoor@hmergonomics.com

Management

Eric Logtens
Managing Director
Office +31 (0)77 387 26 81
Email elogtens@hmergonomics.com
Mientje Manuhutu
Personal Assistant
Mobile +31 (0)6 52 30 45 91
Email mmanuhutu@hmergonomics.com
Andries van de Wiel
Director Operations
Office +31 (0)77 387 26 81
Mobile +31 (0)6 14 35 22 49
Email AvandeWiel@hmergonomics.com
Max Curvers
Sales Director
Office +31 (0)77 387 26 81
Mobile +31 (0)6 45 33 03 54
Email mcurvers@hmergonomics.com

Erkend leerbedrijf

HME Import Agency is geregistreerd als erkend leerbedrijf in het ECABO register. Met onze ervaring en expertise op het gebied van Ergonomisch advies, Maintenance & Care, Verkoop, Marketing en Logistics bieden wij middelbare scholieren de mogelijkheid ervaring, kennis en kunde op te doen met de volgende opleidingen:

Commerciële Beroepen:
• Assistent Communicatiemedewerker (Niveau 4)
• Commercieel Medewerker Binnendienst (Niveau 3)
• Marketing Medewerker (Niveau 4)
Financiële en Secretariële Beroepen:
• Bedrijfsadministrateur (Niveau 4)
• Financieel Administratief Medewerker (Niveau 3)

Voor meer informatie, bekijk het ECABO register.

HME Import Agency is ook door het GOC erkend als leerbedrijf en biedt praktijkstages voor de opleiding GrafiMedia (Webdesign, Grafisch ontwerp, DTP). Mocht je een BOL 4 GrafiMedia beroepsopleiding volgen en de kneepjes van het vak willen leren, neem dan contact op met Max Curvers.