Team HME Import Agency

Team

Sales

Christie Janssen
Sales Coördinator
Office +31 (0)77 387 26 81
Mobile +31 (0)6 55 76 81 40
Email cjanssen@hmergonomics.com
Peter Kerkhoff
Interior Planning & Design
Office +31 (0)77 387 26 81
Mobile +31 (0)6 47 32 63 98
Email pkerkhoff@hmergonomics.com
Website www.peterkerkhoff.nl
Tamara Dijkshoorn
Dealer Manager
Office +31 (0)77 387 26 81
Mobile +31 (0)6 19 99 76 64
Email TDijkshoorn@hmergonomics.com
Andries van de Wiel
Sales Representative
Office +31 (0)77 387 26 81
Mobile +31 (0)6 14 35 22 49
Email AvandeWiel@hmergonomics.com
Website www.vanandries.nl

Marketing and Communication

Linda Cupers
Marketing and Communication Manager
Office +31 (0)77 387 26 81
Email lcupers@hmergonomics.com
Rick Nabben
Customer Service Assistant
Office +31 (0)77 387 26 81
Email rnabben@hmergonomics.com

Finance

Eric Hanssen
Controller
Office +31 (0)77 308 15 30
Email finance@hmergonomics.com

Logistics, Maintenance & Care

Allan Logtens
Director Logistics
Office +31 (0)77 308 15 32
Email alogtens@hmergonomics.com
Jhon van den Goor
Logistic Services
Office +31 (0)77 387 26 81
Email jvandengoor@hmergonomics.com

General Management

Eric Logtens
Managing Director
Office +31 (0)77 387 26 81
Email elogtens@hmergonomics.com
Mientje Manuhutu
Personal Assistant
Mobile +31 (0)6 52 30 45 91
Email mmanuhutu@hmergonomics.com

Erkend leerbedrijf

HME Import Agency is geregistreerd als erkend leerbedrijf in het ECABO register. Met onze ervaring en expertise op het gebied van Ergonomisch advies, Maintenance & Care, Verkoop, Marketing en Logistics bieden wij middelbare scholieren de mogelijkheid ervaring, kennis en kunde op te doen met de volgende opleidingen:

Commerciële Beroepen:
• Assistent Communicatiemedewerker (Niveau 4)
• Commercieel Medewerker Binnendienst (Niveau 3)
• Marketing Medewerker (Niveau 4)
Financiële en Secretariële Beroepen:
• Bedrijfsadministrateur (Niveau 4)
• Financieel Administratief Medewerker (Niveau 3)

Voor meer informatie, bekijk het ECABO register.